Podróż samochodem

Tony Stewart urodził się w Columbus, w stanie Indiana w dniu 20 maja 1971. Wentylator ten 5'ft 9 "Michael Jordan zawsze miał konkurencyjną smugę w nim odkąd łapania bakcyla wyścigów w wieku 7 lat za namową swojego ojca. Nelson Stewart wykonana pewien, że jego syn miał pragnienie pierwszej pozycji w każdym wyścigu. Chociaż nie było dużo presji wywieranej na młodych Tony, ojciec uformowane w nim znaczenie bycia najlepszym kierowcą wyścigowym możliwe i że pozostał wierny do niego całym swoim kariera wyścigowa.

Oczywiście, Nelson Stewart był siłą napędową tej dynamicznej osobowości. Ojciec Stewarta grał właściciela samochodu i dyrektor samochodowego w obiecujących młodych lat Stewarta. Stewart przyznaje, że wszystkie jego pasja do wyścigów pochodziły z wpływów ojca. On przypisuje ojcu do zasilania jego intensywną potrzebę, aby wygrać. Aż do tego dnia, ojciec Stewart sprawia, że ??punkt siedzieć na swoich wyścigach, kiedy ma na to czas.

W http://intralogix.pl/elektryczne-ciagniki-reczne/ własnymi słowami Stewarta, był zawsze szuka największe trofeum wygrać odkąd miał osiem lat. Stewart zaczęły się z gokartów kiedy był 7. Wygrał swój pierwszy mistrzostwa w 1980 roku w Columbus targowych. Był to cykl 4-debiutantem klasy Junior Championship, który był ściśle monitorowane przez dwa kolejne konkursy gokart tylko tym razem Stewart konkurowania na poziomie krajowym. Zdobył 1983 Międzynarodowa Federacja Karting Grand National Championship i 1987 Światowe Stowarzyszenie Karting National Championship.

Gdy Tony skończył 18 lat w 1989 roku, zaczął wykazywać zainteresowanie w wyścigach wysokiej mocy, maszyny otwarte koła. Jego talent szybko okazała się przytłaczająca, kiedy wygrał Rookie of the Year w 1991 roku w szeregach po USAC pobiegł karły trzy czwarte.

Ta "American Chopper" fan zdobył swoje pierwsze mistrzostwo w 1994 USAC który był zapowiedzią większych i lepszych rzeczy Tony ostatecznie osiągnąć.

Zobacz stronę autora: renta wyrównawcza co to jest