Podróż samochodem

montaż instalacji elektrycznych Poznań

Tony Stewart urodził się w Columbus, w stanie Indiana w dniu 20 maja 1971. Wentylator ten 5'ft 9 "Michael Jordan zawsze miał konkurencyjną smugę w nim odkąd łapania bakcyla wyścigów w wieku 7 lat za namową swojego ojca. Nelson Stewart wykonana pewien, że jego syn miał pragnienie pierwszej pozycji w każdym wyścigu. Chociaż nie było dużo presji wywieranej na młodych Tony, ojciec uformowane w nim znaczenie bycia najlepszym kierowcą wyścigowym możliwe i że pozostał wierny do niego całym swoim kariera wyścigowa.

Oczywiście, Nelson Stewart był siłą napędową tej dynamicznej osobowości. Ojciec Stewarta grał właściciela samochodu i dyrektor samochodowego w obiecujących młodych lat Stewarta. Stewart przyznaje, że wszystkie jego pasja do wyścigów pochodziły z wpływów ojca. On przypisuje ojcu do zasilania jego intensywną potrzebę, aby wygrać. Aż do tego dnia, ojciec Stewart sprawia, że ??punkt siedzieć na swoich wyścigach, kiedy ma na to czas.

https://www.agro-kowalski.com.pl/maszyny-rolnicze.html

W własnymi słowami Stewarta, był zawsze szuka największe trofeum wygrać odkąd miał osiem lat. Stewart zaczęły się z gokartów kiedy był 7. Wygrał swój pierwszy mistrzostwa w 1980 roku w Columbus targowych. Był to cykl 4-debiutantem klasy Junior Championship, który był ściśle monitorowane przez dwa kolejne konkursy gokart tylko tym razem Stewart konkurowania na poziomie krajowym. Zdobył 1983 Międzynarodowa Federacja Karting Grand National Championship i 1987 Światowe Stowarzyszenie Karting National Championship.

Gdy Tony skończył 18 lat w 1989 roku, zaczął wykazywać zainteresowanie w wyścigach wysokiej mocy, maszyny otwarte koła. Jego talent szybko okazała się przytłaczająca, kiedy wygrał Rookie of the Year w 1991 roku w szeregach po USAC pobiegł karły trzy czwarte.

Ta "American Chopper" fan zdobył swoje pierwsze mistrzostwo w 1994 USAC który był zapowiedzią większych i lepszych rzeczy Tony ostatecznie osiągnąć.fartuch z folii

Post Author: admin