Jak oszczędzać podczas podróży do Londynu?

Londyn jest jednym z najdroższych miast na świecie, więc ważne jest, że oszczędny turystyczny skorzystać z zalet okazje. I są okazje.

Oyster card

Moim zdaniem, jeden z najlepszych ofert dla oszczędnych turystów London jest karta Oyster. Ta karta tranzytowa (można uzyskać pod adresem podziemnymi przystankami w tym jeden na Heathrow) pochodzi z 3 £ depozyt (Depozyt ten zostanie zwrócony po powrocie karty) i może zostać obciążona kwotą pieniędzy potrzebnych (nadwyżka będzie również zwrotowi).

Piękno tej karty jest to, że oblicza najlepszą ofertę tranzytowego dla Dieta i trening online Ciebie. To caps się po kursie dnia przejścia. Oznacza to, że można spędzić dzień na jednej z tych bardzo London czerwonym piętrowym autobusem, zwiedzanie okolic, skacze i wyłączać na przystankach jak Marble Arch lub Harrods (sklep) lub okna Portobello Market (dla antyków).

Zmiana strażników

Oczywiście, podczas gdy w Londynie, turysta powinien iść zobaczyć Królową i resztę rodziny królewskiej. Najbliższy przeciętny turysta może dostać się osiągając w u bram Pałacu Buckingham, a kiedy lepiej to zrobić niż podczas zmiany warty.

Codziennie o godzinie 11.30, https://www.pakoenergy.pl/ strażnicy są zmieniane w Pałacu Buckingham w bogatej i barwnej ceremonii. Ten darmowy zdarzenie jest zazwyczaj pakowane więc tam dostać wcześnie (zajęcia zaczynają się od 10:45) lub będziesz widzieć tylko Zmiana w niedźwiedzie skóry (te charakterystyczne czapki strażnicy zużycia).

Sklepy charytatywne

Brytyjskie garnitury są znane na całym świecie za styl i jakość. Jednak nowe, są trochę drogie dla oszczędnego turysty. Opcja jest liczne dobroczynne (przesyłka) sklepy posypane całym mieście.

Jakość sklepach dobroczynnych zależy od jakości sąsiedztwie. Niektóre sklepy są wypełnione projektanta haute couture, a nawet stroje noszone przez gwiazdy Hollywood.

The National Gallery i Trafalgar Square

National Gallery w słynnym Trafalgar Square gospodarzem ponad 2300 obrazów, jedną z największych kolekcji malarstwa zachodnioeuropejskiego w świecie, a jej wolne. Zupełnie za darmo (datki są mile widziane). Idealne dla jednej z deszczowe dni Londyn jest znany.

Londyn, Anglia ma jakieś okazje dla oszczędnych turystów. Karta Oyster zapewnia oszczędny transport. Zmieniający warty i National Gallery dostarcza darmową rozrywkę. Oszczędny zakupy można zrobić w Charity Shops.

Zobacz stronę autora: Zmieniacze palet