Jak szukac biletow

Pierwsze bilet kolejowy jest triumfalne moment w życiu każdego Indianina, bo pokonując ponad sto osób z biletem poprzez kliknięcie myszką poprzez IRCTC może być bardzo pokrzepiające, rzeczywiście. Po zarezerwować bilet kolejowy, należy sprawdzić, czy twój jest potwierdzony bilet, czy chodzi o jakichkolwiek zobowiązań.

W przypadku, gdy nie wiem, jak działa system rezerwacji biletów typy podane poniżej może rzucić trochę światła i pomóc.

Potwierdzone Bilety - Jeśli stan odkurzacze basenowe bilet na pociąg brzmi potwierdzone, można poklepać się po plecach i zacząć planować swoją podróż pełni. Potwierdzone bilety pochodzą z numerem miejsca i liczby trenera, więc będziesz mieć podstawowe pojęcie o tym, gdzie można usiąść. Takie zastrzeżenia będzie trwały, a siedzenia zostaną przeniesione na inną osobę tylko wtedy, gdy anulować bilet powodu żadnych okolicznościach. Można ubiegać się o zwrot pieniędzy po rezygnacji z biletu, choć istnieje kilka warunków zaangażowane w tej kwestii.

Bilety RAC (Rezerwacja Przeciwko Rezygnacja) - System RAC jest wyjątkowa, a następnie w Indian Railways, a w ramach tego systemu, około 15 miejsc w autokarze są zarezerwowane dla takich pasażerów RAC-statusu. Te 15 pasażerowie będą dostarczane z miejscami, gdzie można usiąść, ale nie koi zostaną dostarczone. System ten pomaga w zakwaterowaniu większej liczby osób w autokarze i zaspokojenia zapotrzebowania, więc można zdecydować się na bilety RAC, jeśli jesteś w porządku z nieposiadania łukiem do spania. Twoje szanse na uzyskanie łukiem wzrośnie jak inni ludzie zaczynają anulowanie bilety RAC i bilet może przesunąć się potwierdzonym statusie w kilka dni.

Bilety na liście oczekujących - Kiedy wszystkie koje i miejsca są zajęte, status bilet zostaną umieszczone na liście oczekujących.

Zobacz stronę autora: margo-antczak.pl